Інтерфейс програми Simufact.welding

Інтерфейс користувача програми Simufact.welding

Simufact.welding є програмний інтерфейс для створення обчислювальних моделей для зварювання. Мета тут: передбачення величини і напрямку зварного шва за замовчуванням. Практико-орієнтований користувальницький інтерфейс дозволяє професійним зварювальникам отримати доступ до технології комплексного аналізу. Модульна конструкція і поєднання аналітичних підходів і нелінійної чисельного аналізу застосування дозволяють зробити на замовлення адаптацію до потреб користувача. Для оцінки результатів є різні способи спостереження (пост-обробки): Simufact.welding підтримує WELDSIM вирішувач IFE і вирішувача Simufact для нелінійного аналізу методом кінцевих елементів. Інтерфейс програми має таку структуру (рис 1.1).

Всі елементи програми можуть бути вільно розташовані. Це дозволяє збільшити окремі області, в тому, що краї областей можна перетягнути натиснувши і утримуючи ліву кнопку миші. Крім того, робочі області можуть бути переміщені за допомогою лівої кнопки миші в певне положення або навіть вільно перебувати за межами головного вікна. Надалі, окремі елементи інтерфейсу користувача будуть описані нижче.                            Часто ви можете отримати додаткову інформацію про деякі елементи інтерфейсу програми, якщо ви залишаєтеся на ньому на мить з покажчиком миші. Потім з’являється, як показано на рисунку 1.2 так звана підказка, яка говорить вам, докладніше про елемент.

 

 

 

  1. Діалоги з короткими описами

Деякі діалоги мають у нижній частині поля з коротким описом (рис 1.3).

Наведіть курсор миші на різні області діалогу і це, з’явиться короткий опис, якщо це можливо. Для того, щоб виправити короткий опис, натисніть і потримайте клавішу CTRL. Це особливо корисно, якщо ви хочете, щоб прокручувати текст в описі, бо текст буде інакше йти, коли ви будете це робити за допомогою миші на іншому полі. Натисніть F1, щоб відкрити Simufact.assistant. В особливо важливих записах на додаток до короткого опису посилання “Детальніше …”, повертаючи вас прямо до сайту в Simufact.assistant, на якому додаткова інформація про лот з’являється в кінці. Щоб збільшити текст короткого опису, наведіть курсор миші в короткому описі поля, натисніть і потримайте клавішу CTRL і натисніть середню клавішу миші.       Продовження статті

Сварочные работы Киев

Заявка выезд сварщика на дом