-
Панель інструментів Експорт
Це меню дозволяє друкувати поточну область перегляду для зберігання , або зберегти його в буфер обміну , щоб вставити його знову в іншому місці (рис 1.8 панель інструментів Експорт).
Рис. 1.8.
Якщо поточний вид друкується, з’явиться наступне вікно (рис. 1.9 Вікно з попереднім переглядом друку). Він представив версію для друку і може друкувати, бути запущений або зупинений.
За допомогою кнопки Вид можуть бути збережені в одному з наступних форматів:
- Joint Photographic Experts Group (*.jpg *.jpeg)
- Portable Network Graphics (*.png)
- Windows Bitmap (*.bmp)
- X11 Bitmap (*.xbm)
- Portable Pixmap (*.ppm)
- VRML model (*.wrl)
-
Nastran Bulk Data (*.bdf)
Останні два формату файлів, що відображають модель з усіма її властивостями, як модель буде збережена. Інші формати файлів зберігають те, що відображається у вікні у вигляді образу. Скріншот з виду моделі буде скопійований і виробляється в буфер обміну.
-
Параметри візуалізації на панелі інструментів
Кнопки в даному меню, презентація моделей активного вікна можна змінити (рис. 1.10 параметри візуалізації на панелі інструментів).
Рис. 1.10.
Кнопка на лівій стороні панелі відображається сірим кольором і може бути доступною для користувача, коли моделі показані в поточному вікні дисплея. Кнопки відносяться: , тільки для вихідної моделі, коли кнопки включаються в поточної моделі. Якщо режим є активним, це можна побачити, навіть за допомогою кнопок. Якщо вони відносяться до поточної моделі, маленький синій трикутник буде додано до символу на кнопці (наприклад, ). За допомогою контекстного меню (рис. 1.11 контекстне меню для вибору моделі) може бути визначена початкова модель, яка буде відображатися у вікні.
Вихідна модель завжди представляється без яких-небудь результатів. Список отриманих значень (розділ 1.2.7), таким чином, впливає тільки на поточну модель. Тут, прояв граничних умов включений або виключений. Цей пункт меню недоступний, якщо модель не має граничних умов. Крім того, співвідношення може бути зазначено, що збільшує спотворення зображення. Таким чином, навіть невеликі спотворення можуть бути чітко видні. Якщо це значення дорівнює 0, поточна модель відповідає вихідній моделі. Подання точками , представлення поверхні , і каркасні , також може бути зображений і в якості контуру , і «прозорий» . Ці види не відображаються в результатах перегляду. Подання поверхні більше функцій (рисунок 1.12 меню для представлення поверхні). Ці два типи моделей в основному до різних моделей. Поверхня моделі складається тільки з зовнішніх поверхонь, ребер і вузлів, в той час як у твердій моделі і внутрішніх поверхонь, вершини і ребра можуть бути присутніми.
Про вступу підтримує шоу може бути визначений, чи буде відображатися спини моделі. Якщо ця опція вимкнена, то тільки той і краю окремих елементів моделі відображаються, які на ваш погляд вперед. Існує також можливість корегування освітлення у вікні перегляду або його вимкнення. Стандартні джерела світла можна перемикати, кнопка (рис. 1.13 меню джерела світла) або виключений.
Крім того, необхідно вказати тут, чи джерела світла повинні бути відображені, і який режим обертання використовується. Рухаються тільки джерела світла за допомогою миші можна переміщати їх, але не модель. Можуть бути переміщені із центру вигляду за допомогою коліщатка миші, так як точкові джерела світла. Переміщення джерел світла і моделювання ефекту, при повороті за допомогою миші, джерела світла і моделі. Якщо ви хочете скинути властивості джерел світла для поточного вікна значень за замовчуванням, натисніть кнопку RESET замовчуванням в діалоговому вікні Властивості: відкривається властивостей джерел світла (розділ 1.6.1.5). Рис. 1.14 показує модель з джерелами світла, обраних на рис. 1.13. Сфери використовуються для кращої орієнтації в поданні. Спрямовані джерела світла представлені конуса для точкових джерел використовується для представлення.
Рис. 1.14.