Панель інструментів SURFACE в Visual-Mesh 9.0

Surface

Blend (Spline)  – прогалини в сітці можуть бути заповнені з використанням методу накладення. Сітка буде створена на змішаній поверхні, яка створюється одним набором близьких паралельних кривих, які називаються первинними, і таким же набором паралельних кривих, які називаються вторинними. Потрібно мінімум дві первинні криві.

Sweep (Drag) – дає можливість заповнити деякі види прогалин у сітці. Вибрана за базову крива, продовжена або витягнута вздовж іншої кривої або вектора.

Revolve (Spin) – використовується для створення об’ємної моделі за допомогою обертання базової кривої навколо заданої

Fe-Surface from 2D Elementsфункція може бути використана, щоб генерувати уявну поверхню 2D сітки. Ці поверхні є лише уявними, і не є результатом аналітичної апроксимації.

Flat (Planar) – використовується для створення поверхні з набору плоских кривих, які утворюють замкнену петлю. Ця утиліта допомагає заповнити пропуски в поверхнях площин та сіток.

Export 2D Mesh in IGES – функція для створення уявної поверхні для 2D елементів. Ці поверхні будуть NURB поверхонь, що проходять через всі вузли 2D (лінійної або квадратичної) сітки. Для кожного 2D елемента буде створена одна поверхня.

Untrim – дозволяє змінювати зовнішні границі поверхні.

Split – дозволяє розбити поверхні шляхом поділу їх на точки, криві,поверхні і площини.

Trim – дозволяє виконати процес розбивки геометричних тіл, поверхонь, кривих за допомогою різання.

Extend – ця опція дозволяє розширити поверхню до зазначених країв. Ця функція корисна для виконання різних маніпуляцій з поверхнями, зокрема, в процесі генерації серединної поверхні

Mid-Surface – дає можливість провести серединну поверхню в об’ємній моделі, еквідистантно зовнішнім поверхням.

Offset – дозволяє автоматично виявляти один шар тонкої суцільної поверхні і зміщення його в середині, а також зсув шарів поверхонь на заданій відстані.

Cleanup – дані, отримані із інших розрахункових CAD-систем, в більшості випадків містять допоміжні елементи, які не потрібні для кінцево-елементного моделювання, і навпаки, заважають йому, можна видалити за допомогою даної функції.

Repair – дозволяє зв’язати пропуски в моделях, які утворились внаслідок переносу чи конвертації форматів вхідних файлів.

Topo Mesh – за допомогою цього інструменту можна провести розбивку сітки кінцевих елементів різних розмірів та форми, які вам потрібні, а також зв’язати її між собою.

Transform – ця функція дозволяє перетворити і зробити копію будь-яких геометричних елементів: точок, кривих, поверхонь, тіл і т.д

Change PID – дозволяє працювати із ID елементів: змінювати, перенумеровувати, об’єднувати в один, видаляти і т.д. Продовження статті

Изготовление баков из нержавейки Киев

Аргонная сварка Киев