Створення установки для автоматичного MIG-MAG зварювання та MIG-паяння

О. А. Сливінський, к.т.н., Білицький Є.В., студ. (НТУУ «КПІ») 

Сучасне зварювальне виробництво характеризується використанням принципово нових процесів та технологій, які в силу своїх особливостей вимагають їх комплексної механізації та автоматизації. Автоматизація сприяє забезпеченню заданої якості зварних з’єднань в межах усієї партії однотипних виробів, підвищенню продуктивності та економії робочого часу, трудових, енергетичних і матеріальних ресурсів.

Метою наших дослідів була розробка установки для автоматичного MIG-MAG зварювання та MIG-паяння прямолінійних зварних з’єднань із тонколистового металу.

Дана установка представляє собою раму із направляючою, по якій рухається механізм переміщення із закріпленим в спеціальному затискному пристрої пальником марки AL2300/AW2500 фірми Fronius. Механізм переміщення забезпечує швидкість зварювання в діапазоні 0 – 30 м/год та тягову здатність порядку 25 Н. Установка укомплектована двигуном постійного струму, що дає змогу плавно регулювати швидкість зварювання. Швидкість зварювання встановлюється відповідно до побудованого тарувального графіка регулятором, який розміщений на пульті керування. Конструкцією установки передбачена можливість виконання як стикових так і кутових зварних швів, а також можливість її комплектації іншими пальниками, подібними за габаритно-масовими показниками до використаного.

fronius,Fronius Vario Synergic, 4000-2, подаючий механізм VR-3300, подающи механизм, фрониус варио синерджик, установка для автоматической сварки

В найближчий час планується випробування установки для імпульсно-дугового зварювання тонколистових конструкцій із високолегованих сталей і кольорових металів в суміші захисних газів, паяння з’єднань із оцинкованої сталі.

002+

В перспективі можна розглянути можливість керування зварювальною установкою за допомогою ПК.

Сварочные работы Киев

Ремонт гидробортов Киев