Меню проекта Simufact.welding

  1. Меню Проект

За допомогою меню Project, проекти, створені, завантаження або збереження даних (рис. 1.5).


Така ж функціональність може бути знайденою в головному меню Проекту. Записи Відкриття відрізняються тільки шляхом, який з’являється на початку файлу діалогу. У Проектах ... останній обраний шлях відображається для імпорту. Виберіть запис з «Мої проекти» … або «приклади» … Так відповідними шляхами від (розділ 1.5.7.4) відображаються настройки. Щоб насправді зберегти проект, ви можете завантажити його з моменту вступу Save-> В «проектів» … У рішенні налаштуваннях (розділ 1.5.7.4) або Зберегти як … для збереження в довільному порядку. З’являються ці ж діалоги (рис розділі 1.2.1.1, 1.6), щоб створити новий проект. Крім того, ви можете відкрити головне меню проекту, недавно відкриті проекти нижче.

  1. Створення проекту

Про вступ у головному меню або з головного меню Проект>Новий, новий проект буде створений. Згодом, діалогове вікно для введення імені проекту та папку проекту (рис. 1.6). Важливо відзначити, що тільки деякі символи можуть бути використані в якості назви, довжина імені проекту обмежена до максимум 20 символів. Допустимі символи включають в себе: “A-Z”, “a-z”, “0-9” і дефіс. При виникненні проблем з імен, поле введення стає помаранчевим. Якщо навести покажчик миші на поле, інформаційний текст також з’являється. Має кнопка прийнятий символ поряд з полем вводу, запис застосовується. Тим не менш, з’являється символ або увійти є недійсним, і програма запропонує при натисканні на кнопку перед правильним ім’ям. Ім’я використовується з одного боку для створення вкладеної папки в папці проекту, в якій зберігається весь проект. Для іншого проекту, створюється інформаційний файл з іменем. Для папці проекту, ви можете вибрати кнопку список або взяти на папку проекту з налаштувань (розділ 1.5.7.4). Створіть новий проект рис. 1.6.

Згодом, характеристики процесу (рис. в розділі 2.1.1.1, 1.75) може бути налаштований. Діалог конфігурації процесу рис. 1.7.

Після того, як діалог з OK закривається, зміни будуть застосовані, і дерево процесу, створене (розділ 1.3). Далі, об’єкти можуть бути вставлені в каталозі (розділ 1.4). Продовження статті

Послуги зварювальника Київ

Зварювальні роботи генератором