Робота з панеллю інструментів Simufact.welding

 1. Панель інструментів

Це меню надає інструменти для показу (рис. 1.15 панель інструментів маніпуляції).

Рис. 1.15.

Глобальна система координат може бути відображена або прихована. Осі координат показані у вигляді кольорових ліній, коли він не обраний в настройках рівнів нульових входу (розділ 1.5.1). Якщо це буде так, то нульові рівні показані кольоровими і прозорими, а не з координатних осей.

Колірні позначення можуть бути відображені або приховані, натиснувши кнопку . Якщо були додані вибрані площини симетрії процесу , лампочка кнопки не сіра і дозволяє показати або приховати процес, відповідних площин симетрії.                                     Вектори орієнтації та певні джерела тепла можна приховати, використовуйте кнопку . Слід зазначити, що орієнтація векторів джерела тепла в зворотному напрямку.                                    Кнопка вибору режиму (розділ 1.6) контролюється. При натисканні на кнопку, вибір пункту активується і діалог з властивостями вибраних елементів відображається (розділ 1.6). При натисканні кнопки з’являється вікно для налаштування властивостей площ поперечного перерізу (див розділ 1.6.1.4).         Використовуйте кнопку , щоб відобразити точки вимірювання (розділ 2.1.6.1). Кнопка активна тільки для поточного видового екрану при вимірюванні точки були визначені для вирішувача. Якщо точки вимірювання відображаються у вікні результатів, як і колись, діалогове вікно для точок вимірювання (розділ 2.1.6.1) повинні бути відкриті. Положення точки вимірювання відзначене прапором і кількості точок.

 1. Панель інструментів перетворення

На підставі меню перетворення може бути презентація моделей в поточній зміні перегляду (рис. 1.16. панель інструментів перетворення).


Рис. 1.16.

Для зміни виду або масштабу, необхідно натиснути кнопку . За допомогою меню ви можете вибрати, який вид повинен бути під час операції (рис 1.17).

Рис. 1.17.

Скидання ефекту збільшення, що скидання тільки збільшення і попередні переміщення або обертання моделі зберігаються. З іншого боку можна Подивитися весь вигляд.                                     Щоб вибрати зображення, яке ви хочете збільшити , або будь ключ SHIFT при натисканні (розділ 1.6.1.1). Покажчик миші зміниться в обох випадках на піктограмі . Утримуючи ліву кнопку миші область у вікні перегляду можна підняти. Коли ви відпустите ліву кнопку миші, збільшений вид залишиться. З шістьма кнопками модель може бути розглянута з передньої, задньої, лівою, правою, верхньої та нижньої сторін. Відповідна синя грань куба, вказує яка вважається сторона моделі. З-за різних визначень зверху і знизу цих поглядів можна налаштувати в налаштуваннях (розділ 1.5.2.2).

 1. Панель інструментів вікна

З цього вікна інструментів можуть бути прийняті (рис. 1.18).

Рис. 1.18.

При відкритті вікна можна вирішив за допомогою кнопки , якщо модель буде відкрита в новому або в поточному видовому екрані. Кнопка виглядає по-іншому на засіданні вибору: якщо модель буде відкрита в новому вікні, відповідний символу кнопки , в іншому випадку . Якщо кілька видових відкриті в той же час, можна синхронізувати налаштування активного вікна з іншими відкритими вікнами за допомогою кнопки або клавіші F12. Тут слід відзначити, що параметри можуть бути обрані за допомогою парного натискання на кнопку меню (рисунок 1.19 меню Синхронізація Viewport).

Рис. 1.19.

Існує вибір кута огляду, масштабування, перегляд, перегляд варіантів, деформовані, доходів фігуру і легенда. Тим не менше, тільки легенда і фактор перепідписка (деформованих) застосовуються до 2D видом (розділ 1.6.2). Площа перетину вікон в залежності від синхронізації відсутня. Для вікна моделі просто кут зору, масштаб перегляду і налаштування перегляду. Якщо, наприклад, легенда про панелі результатів повинні бути синхронізовані, так що це впливає тільки на вікна та інші результати. Якщо ви синхронізували налаштування виду в одному вікні результатів для представлення поверхні, каркас, контур і прозорість настройки виберіть модель (початкова модель або поточну модель, дивіться розділ 1.2.3).

 1. Панель інструментів Результати

Це меню використовується тільки у зв’язку з відкритим вікном результатів (розділ 1.6.1.2) або зварювання монітора (розділ 1.6.2.2), де результати можуть бути показані. (Малюнок 1.20. панель інструментів Результати).


Рис. 1.20.

У правому списку вибору, доступні результат змінних, які представляють на дисплеї моделі (рис. 1.20). Це призведе до визначення розміру, кольору легенди для відображення результатів обраних які були призначені в налаштуваннях (розділ 1.5.4.2). Це можливо для поточних заходів, також інші колірні легенди про діалог Color Legend (розділ 2.1.6.2) виберіть незважаючи на це завдання.     Кнопка може призвести до векторних величин (наприклад, затримки) місцева система координат може бути визначена. Отримані значення потім перетворюють на цьому походженні. Щоб вибрати локальну систему, натисніть на кнопку або відкрийте меню та виберіть вибір в локальній системі. Ви можете вибрати точку на моделі лівою кнопкою миші. На це вказує невелика система координат. В меню, можна задати за використання локальної системи, чи слід використовувати локальну або глобальну систему. Проти вступу та локальної системи координат, локальна система використовується, з’являються показані синім кольором. Якщо глобальна система активується натисканням знову на вхід в локальну систему координат стає сірим. Це повинно бути ясно, що локальна система координат не є активною. Дисплей локальної системи координат, ви можете контролювати локальну систему за допомогою пункту меню View.

1.2.8. контроль Аналіз

Аналіз поточного процесу, розташований в нижній частині інтерфейсу програми (рис. 1.21 меню аналіз контролю).

Рис. 1.21.

У списку на лівій стороні контрольного аналізу (рис 1.21), всі процеси відкритого проекту відображаються, навіть якщо вони є неповними або невірними. Символи перед іменами процесів відображають стан процесу. Символи відповідають станам, як описано в аналізі управління (розділ 2.1.1.3). Зі списку, процес може бути обраний. Праворуч індикатор, який показує хід аналізу графічно і показує процентне співвідношення.

Кнопка – запуск аналізу. Тоді перші кроки з’являються на поточному процесі і запит на збереження проекту, якщо ви ще не зробили цього. Тільки збережені процеси можна розраховувати. Аналіз може бути зупинений двома способами. Одним натисканням кнопки викликає “м’яке” Скасування. Таким чином, це може бути тимчасова затримка, поки аналіз фактично не зупинено. Однак, як поточний крок аналіз був правильно заповнений. Щоб негайно закрити поточний процес аналізу, кнопки необхідно натиснути .         Хочете вхідний програми (DAT) запис у файл без запуску аналізу, за допомогою кнопки . Кнопка – аналітичні результати поточного процесу коригуються або видаляються. Повідомлення вирішувач (розділ 2.1.2.3) можуть по відображаються на дисплеї. З аналіз управління (розділ 2.1.1.3), яка дає інформацію про хід процесу і можливих помилок.

1.2.9. Технологічний контроль

Це меню складається з команд управління процесом (рис. 1.22 Меню: Process Control).

Рис. 1.22.

Кнопка використовується для відображення поточного процесу і всіх пов’язаних з нею моделей в модельному вікні або знову закрити, якщо вона вже відкрита. відкриває звіт процесу в новому вікні (розділ 2.1.1.2). Часовий хід поточного процесу, який описує, коли активний об’єкт, може кнопка відображення або за допомогою контекстного меню процесу (розділ 1.3.1.1).

1.2.10. Панель інструментів управління анімацією

В анімації управління кнопки для управління анімацією. Вони використовуються в основному в середовищі Windows (розділ 1.6.1.2). Якщо галочка в циклічних, окремі кроки відтворюються в циклі. Час затримки входу викликає анімацію, відіграє затримку при перемиканні між ступенями. Це корисно, коли анімація занадто швидка.

 1. Дослідник

У провіднику (рис 1.24) один або декілька процесів . Якщо ви натиснете на маленький плюс, процес розширюється. Кожен процес створюється у вигляді дерева, і всі процеси, пов’язані з визначенням розрахунку наведені у вигляді записів в ієрархії.

Рис. 1.24.

У проекті, кілька процесів можуть бути присутніми одночасно, наприклад, для імітації варіації. Кожне дерево процесу визначає структуру аналізу розрахунку. Прапорці в передній частині записів геометрії і траєкторій вказують, чи є об’єкти, які будуть відображатися у вікні моделі зі всієї модельної структури процесу. Подвійне клацання на об’єкті, властивості якого можуть бути відкритими. Для геометрії, відкриває вид.                     Все в каталозі (розділ 1.4) визначається об’єктами, не будуть прийняті до уваги до перевороту в дереві процесів в аналізі. Придбання WINDOWS конкретних перетягувань, так захоплений і перетягнутий об’єкт за допомогою миші, потім відпустіть на верхній стороні елемента, якому він призначений. Якщо об’єкт каталогу може бути призначений на в’їзд оглядачеві – позначається знаком плюс. Якщо об’єкт не може бути вставлений тоді є наступні причини:

 • Каталог об’єктів вже призначений.
 • Каталог об’єктів не може бути призначеним, бо цей тип об’єкту не допускається.
 • Процес заблокований через вже наявні результати розрахунку.

Геометрія об’єктів з каталогу можна повісити на наступних об’єктах Explorer:

 • Компоненти;
 • В наявності;
 • Фіксація;
 • Затискні інструменти;
 • Роботи (геометрії для зварювання наповнювача).

У той час як компоненти, так і граничні умови геометричного об’єкту можуть бути призначені, роботи мають можливість одночасно мати кілька зварних швів. Траєкторії каталогу можуть бути призначені тільки в провіднику. У цьому випадку, робот може також мати кілька траєкторій.                 Матеріал асигнування між компонентами і роботами. Матеріал призначений для роботів відноситься до зварювальних матеріалів. Граничні умови не містять призначення матеріалу. Їх фізичні властивості визначаються температурою (тепло-фізичних), і властивості граничних умов в дереві процесів (механічні).                                                 В обчислювальному блоці дерева процесів, щоб виконувалися завдання потрібно:

Вирішувальний пристрій:
Всі налаштування для аналізу (вирішувач, час аналізу параметрів, крок розрахунку, кроки Результат – від простих базових налаштувань спеціальних налаштувань для експертів). Для обчислювального визначення ефективної складової включають в себе:

Компоненти:
Температура (компонент температура на виході) з настройками для теплофізичних граничних умов; матеріал; геометрія.

Обчислювально життєздатним граничним умовам потрібно: граничні умови:
геометрія.                                             Для обчислювального визначення ефективної роботи включають в себе: робот ; Температура щонайменше, однієї траєкторії; матеріал (розділ 1.3)
необов’язково, щонайменше, один або присадний метал, якщо траєкторія, Goldak’sche має подвійну модель еліпсоїдального джерела, використовуваного в якості джерела тепла. Налаштування робот часу.                        Не здатний розрахувати об’єкт, його ім’я і процес в провіднику буде виділений червоним кольором. В іншому випадку, імена об’єктів і обробок мають чорний колір. Обчислювальні можливості означають, що об’єкт буде повністю визначений, тобто всі відповідні значення, які необхідні для запуску аналізу є правильним. Виберіть обчислення об’єкту в провіднику, так що ви отримаєте вікно Властивості (розділ 1.7) для отримання додаткової інформації про причини, чому об’єкт не є обчислювальним. У матеріальному призначення в робота застосовуються особливі правила: В принципі, всі роботи мають бути призначені. Правила, процесу є тільки робот або просто роботом, якого не виділяється присадного металу.

Робот з зварювання наповнювача матеріалу – призначення будь-яких матеріалів з даного каталогу.

Робот без присадного металу – призначення одного з матеріалів компонентів процесу.

Чи має процес більше роботів, наприклад матеріал першого робота в провіднику, в яких немає присадного металу, але відповідно до вищевказаного присвоєний, так званий опорний робот. Слід зазначити, що посилання робота може рухатися протягом завдань. Поки процес має тільки один робот без присадного металу, застосовні і до інших роботів в матеріальних правил присвоєння. Якщо цих правил не дотримуються, назва відповідного робота в провіднику позначена червоним кольором. Реєстрація в процесі, кількох роботів без присадного металу, відбувається так що ці роботи повинні бути призначені на матеріалі опорного робота. Знову ж таки, назва робота червоним кольором, якщо це не призначений матеріал чи не відноситься до опорного робота. Якщо процес має більше компонентів в з’єднані з різними матеріалами та іншими роботами, інший матеріал, призначений в якості посилання робота, ім’я процесу стає червоним.                                         Грунтуючись на значку процесу, можна визначити його стан:

Неактивний процес.

Постійний процес.

Успішне завершення процесу з позитивними результатами.

За користувачем відразу ж переривається процес.

Користувач м’яко порушую процес.

З помилками зламаного процесу.

Процес за участю програми (.dat файл), але без результатів.

Робочий каталог доступний для процесу, але введення програми (DAT-файл) або Результати. Це може статися, наприклад, якщо при очищенні файлу були відкриті з робочого каталогу і, таким чином, не може бути видалена.

Інші іконки в Провіднику і їх значення наведені далі.

Температура

Температура компонента або робота.

Площина симетрії

Площина симетрії.

Геометрія

Геометричні описи. Це можуть бути поверхні або твердотільні моделі.

Траєкторія

Траєкторія.

Матеріал

Матеріали.

Закрито

Нерухомість в Провіднику або в каталозі, який містить цей символ заблоковані і їх властивості не можуть бути змінені. Процеси і пов’язані з ними об’єкти блокуються, коли аналіз проекту почався. Якщо ці об’єкти також використовуються в інших процесах, вони позначені тут, а також закривається. Скасування процесу та його об’єктів може бути скасоване з очищенням (розділ 1.2.8).

Сварка гидробортов Киев